неділя, 5 квітня 2020 р.

07.04.20 ФІЗИКА 11 клас

Тема:" Отримання та застосування радіонуклідів. Методи реєстрації іонізуючого випромінювання."

Домашнє завдання: §41 та презентацію-опрацювати, виконати письмово Вправа № 41 (2-4). Переглянути відео. 

Роботи надсилати на irisha.pizova@gmail.com або на вайбер 0979906680.

Немає коментарів:

Дописати коментар

27.05.26 Алгебра 8 клас

  Тема уроку:   "  Дії з квадратними коренями. Квадратні рівняння. Теорема Вієта. Рівняння, що зводяться до квадратних ." Посиланн...